Akce

Žhavá striptýzová show pro dámy: vystoupení skupiny California Dreams

16.11.2018

A je to opět tady – čas na dámskou jízdu! Obvolejte kamarádky, kupte si včas voucher a pak už se těšte. Nejvyhledávanější pánská striptýzová skupina California Dreams ví, jak ženy pobavit i rozvášnit – přesvědčíte se o tom 16. 11. od 20.00 hod. v OC Palác Pardubice na vlastní dychtivé oči!

Zakoupit můžete také VIP vstupenky, které vám zajistí welcome drink a místo v jedné z prvních 3 řad.

Show plná vášně a svalnatých těl

Toto uskupení sexy chlapáků ví, jak získat zástupy fanynek – užijete si opravdu žhavé představení. Do programu revue Sexy And I Know It pánové zařadí opět několik nových čísel, takže si i věrné fanynky přijdou na své. Hlavní roli budou tento večer hrát nejen vyrýsovaná těla tanečníků, ale také každá z vás!

Show vám zrychlí puls jak propracovanou choreografií opírající se o hudební hity, tak kostýmy, které provokují ženské sexuální fantazie. Tanečníci jsou typově odlišní – svého favorita si jistě najde každá žena od 18 do X let. Ať už jste nespoutané mladice, nebo parta kamarádek v důchodu – těšte se. Vystoupení California Dreams je skvělé zpestření rozlučky se svobodou, oslavy narozenin i obyčejného večera. 

Doporučujeme: